ru
ua
en
Корсандо — девелоперська компанія, яка активно працює на території України з 2006 року. За час своєї діяльності компанія реалізувала шість проектів у сфері нерухомості. Підтвердженням їх конкурентоздатності і відповідності ринковим вимогам та тенденціям є успішний вихід із даних проектів та отримання компанією запланованої норми прибутку.
6 років НА РИНКУ УКРАЇНИ
88 900 000 $ ІНВЕСТИЦІЙ
74 000 м2 ПЛОЩ
37% СЕРЕДНІЙ IRR
776 га ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК

Ми створюємо додаткову вартість об’єктів у нашому портфелі завдяки раціональному та гнучкому підходу до управління ними, фінансово обґрунтованому часу входу і виходу із проекту, а також компетентній команді з досвідом роботи у сфері нерухомості більше восьми років. Грунтуючись на вказаних методах, ми сміливо стверджуємо, що знаємо як створити успішний проект на різних етапах життєвого циклу ринку, оптимізувати проектні витрати та збільшити прибутковість до рівня, який перевищує середньоринкові показники.

 

З 2009 року стратегічний інтерес для компанії представляють два сегменти ринку комерційної нерухомості: рітейл та офісний сегменти, про що і свідчить наше портфоліо. Сегмент офісної нерухомості Києва сьогодні нас цікавить, як найбільш прогнозований, циклічний і такий, що відповідає макроекономічним трендам, а також динаміці ділової активності на ринку.

 

У рітейл сегменті ми інвестуємо в активи з високим комерційним потенціалом як у центральній, так і в західній частинах України. Для детальної інформації розгляньте наше портфоліо.
 

Наша мета — створювати якісні та надійні об`єкти нерухомості відповідно до очікувань ринку з одного боку, та забезпечувати високі показники прибутковості для співінвесторів та акціонерів компанії з іншого.  

 

2006-2008
Житловий комплекс з офісними приміщеннями
Київ,
вул. Круглоуніверситетська, 5-7
IRR: 48%
cash-on-cash return: 1,4x
статус: завершений
2007
БФК «Корсандо Сіті»
с. Дружня,
Бородянського району
IRR: 33%
cash-on-cash return: 4,3x
статус: в портфелі проектів
2009
БЦ «Торус»
Київ, вул. Глибочицька, 17Д
IRR: 30%
cash-on-cash return: 2,8x
статус: в портфелі проектів
2010
Мережа супермаркетів «Колібріс» і «555»
8 областей Західної України
IRR: 32%
cash-on-cash return: 3x
статус: в портфелі проектів