ru
ua
en
Наша компанія має суворі вимоги щодо рентабельності своїх вкладень в офісному сегменті і інвестує кошти тільки в об'єкти з комерційним потенціалом. Саме тому одна із основних інвестиційних стратегій Корсандо — капіталовкладення в недооцінені об'єкти нерухомості в центральному діловому районі (ЦДР) і прилеглих до нього районах Києва.

Наші переваги: власна методика управління об'єктами (RRE) і професійна керуюча компанія, яка надає весь спектр послуг property & facility management.
15 435 000 $ ІНВЕСТИЦІЙ
32 257 м2 ПЛОЩ
28% СЕРЕДНІЙ IRR
5% РІВЕНЬ ВАКАНТНОСТІ
В рамках даної стратегії у 2009 році і був придбаний бізнес-центр «Торус» в Шевченківському районі (в безпосередній близькості до центрального ділового району міста). Репозиціонування об'єкта, модернізація його інфраструктури, забезпечення високого рівня сервісу, надійний пул орендарів і формування довгострокових відносин з орендарями, — лише деякі з переслідуваних нами цілей. Детальніше можна дізнатися із кейсу БЦ «Торус».
Бізнес-центр «ТОРУС» в Києві
Компанія Корсандо почала реалізовувати розвиток свого портфеля офісної нерухомості в 2009 році шляхом придбання офісної будівлі класу «С» в Шевченківському районі Києва (в безпосередній близькості до центрального ділового району міста).
Офісно-складські комплекси на Західній Україні
Офісний сегмент компанії також представлений трьома офісно-складськими комплексами в регіонах Західної України, а саме: в Луцьку, Калуші та Тернополі.
Офісно-торговий центр у Вінниці
Офісно-торговий центр класу «B» по вул. Г. Успенського в Старогородському районі, поруч із діловим центром міста.